سه شنبه, 03 آبان 1401 16:30

ابلاغیه رد در زمان تاسیس شرکت یا مؤسسه

نوشته شده توسط ثبتی
این مورد را ارزیابی کنید
(23 رای‌ها)

زمانی که اقدام میکنید برای ثبت یک شرکت و یا موسسه باید نکات مهمی را مد نظر داشته باشید که این نکات همان قوانین و لازمه ثبت شرکت است که در سامانه اداره ثبت شرکتها موجود می باشد مثل رعایت نکات مربوط به نام شرکت که حتما باید سه سیلاب باشد یا اینکه درصورتی که موضوع فعالیت شرکت یا موسسه شما نیاز به مجوز داشته باشد حتما باید مجوز ارائه دهید ( برای اطلاع از لیست شرکتهایی که نیاز به مجوز دارند کلیک کنید . )

در صورت رد درخواست تأسیس چه کنیم ؟

زمانی که مواردی از قوانین ثبت شرکتها رعایت نشود منجر به رد درخواست ثبت شما خواهد شد ، در اینصورت باید اقدام به درخواست اصلاحی با شماره پیگیری جدید کنید ، بعد از انجام اصلاحات ابلاغیه قبلی که منجر به رد شده بود را باید همراه با دیگر مدارک ثبت شرکت : اساسنامه ، تقاضانامه ، صورتجلسه مجمع عمومی ، صورتجلسه هیئت مدیره ، رسید پذیرش و ... را به اداره ثبت مربوطه که در رسید پذیرش موجود است پست کنید دقت کنید یک نسخه از رسید پذیرش را باید روی پاکت پستی بچسباید ، برای صورتجلسه تغییرات نیز به همین صورت می باشد .

چکار کنیم که درخواست ثبتی ما رد نشود ؟

رعایت قوانین اداره ثبت شرکت باعث می شود که درخواست شما همان ابتدا مورد پذیرش سازمان قرار بگیرد پیشنهاد می شود برای اینکه کار شما به مشکل نخورد و در کوتاهترین زمان ممکن شرکتتان ثبت شود با ما تماس بگیرید و یا برای ثبت آنلاین درخواست ، اینجا کلیک کنید .

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 04 آبان 1401 18:30
نظرات (0)
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد
سوال یا نظر خود را بنویسید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

جهت دریافت تخفیف و مشاوره

عدد  4  را به شماره  09120035133  ارسال کنید

 

درباره ی مرکز ثبتی و حقوقی جهان ثبت جهان ثبت یکی از مراکز وابسته به شرکت ارتباطات الکترونیک سهامی خاص است. این مرکز انجام امور اداری ثبت و تغییرات شرکت، موسسه، برند، لوگو و علائم تجاری را انجام می دهد. آدرس دفتر مرکزی : تهران، میدان رسالت جنب مسجد الرسول

ارائه خدمات در سراسر کشور - شماره ثبت 2448 و 454575 ،  شناسه ملی :  14004072938

جهت تماس با ما اینجا کلیک کنید  ( یا به 09120035133 پیامک دهید )