اخبار

مقالات

مقالات

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
جهت دریافت گواهی عدم سوء پیشنه برای ثبت شرکت ، موسسه ، و .. یا برای کلیه ارگان ها و سازمان ها به ترتیب طبق آموزش زیر عمل کنید :  ابتدا وارد سامانه خدمات الکترونیک قضایی شده و بر روی گزینه ثبت درخواست گواهی سوء پیشینه کلیک کنید - بعد اطلاعات ( شماره ملی و رمز شخصی ثنا ) خود را وارد کرده و تا مرحله ثبت درخواست و پرداخت هزینه پیش بروید  پس از ثبت نهایی 24 الی 48 ساعت بعد گواهی صادر و از سامانه قابل دریافت است می توانید دانلود و چاپ و مورد استفاده قرار دهید . برای مشاهده کلیپ آموزشی اخذ گواهی عدم سوء پیشینه اینجا کلیک کنید .
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
ثبت شرکتها از سال 1399 اجباری بودن گواهی عدم سوء پیشینه برای ثبت شرکت و موسسه را برداشته است مگر در موارد خاص نیازی نیست ، آن هم در صورت نیاز به گواهی عدم سوء پیشینه زمان انجام ثبت خود سازمان به متقاضی اعلام میکند که برای چه اشخاصی گواهی عدم سوء پیشینه گرفته شود و الزامی است . جهت دریافت گواهی عدم  سوء پیشینه ، خودتان می توانید مستقیما اقدام کنید .  
شنبه, 17 ارديبهشت 1401 06:20

مجمع عمومی عادی سالیانه

این مورد را ارزیابی کنید
(6 رای‌ها)
طبق قانون تجارت ، مجمع عمومی عادی سالیانه در شرکت های سهامی در 4 ماهه اول سال حتما باید برگزار و در سازمان ثبت شود . در ماده 101 لایحه اصلاحی قانون تجارت بیان شده که حتما باید هیئت رییسه ای متشکل از یک رییس و 2 ناظر و یک منشی در جلسه باشند که غیر از منشی مابقی باید سهامدار باشند.     در مجمع عمومی سالیانه چه تصمیماتی میگیریم چهار تصمیم در مجمع سالیانه گرفته می شود ، که شامل موارد ذیل می شود 1- انتخاب مدیران 2- انتخاب بازرسین 3- انتخاب روزنامه 4- تصویب ترازنامه البته الزامی ندارد که هر دفعه کلیه تصمیم ها گرفته شود ، مثلا روزنامه را تا زمانی که نخواهیم تغییر دهیم لازم نیست عوض کنیم ، اما بازرس حتما باید تمدید شود ولی مدیران چون 2 ساله هستند شاید تایم داشته باشند و لازم به تمدید نباشد.   اگر در 4 ماه اول مجمع تشکیل نشود چه کنیم ؟ در این صورت باید مجمع عادی به طور فوق العاده برگزار کنیم که در عمل هیچ فرقی ندارد و همان شرح وظایف را دارد.        
این مورد را ارزیابی کنید
(6 رای‌ها)
سازمان امور مالیاتی کشور طی اقدامی به منظور تسهیل دریافت خدمات مالیاتی برای مودیان محترم و عموم مردم اعلام کرد که فرآیند انجام کاراستعلام ممنوع الخروجی به دلیل بدهی مالیاتی از طریق درگاه ملی خدمات الکترونیک سازمان امور مالیاتی کشور، به نشانی My.tax.gov.ir امکانپذیر شد .  
این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)
سازمان ثبت اسناد و املاک کشور طی اقدامی به منظور ارتقای سلامت اداری و جلوگیری از سو استفاده های احتمالی از اسناد کاغذی و ایجاد شرایط لازم برای مشاهده آگهی های صادره انواع اشخاص حقوقی در سامانه استعلام آگهی های سازمان ثبت اسناد و املاک کشور دسترسی به هرگونه مستند گواهی های فوق الذکر در سامانه : https://agahi.ssa.ir انجام میشود بنابراین متقاضیان بعد از طی مراحل پرداخت حق الثبت و تایید ذی سمت به سامانه ذکر شده مراجعه کنند  
این مورد را ارزیابی کنید
(6 رای‌ها)
مقام معظم رهبری امسال را با عنوان سال تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین نام گذاری نمودند ، قطعا این موضوع بیش از هر چیز اهمیت تولید داخل را روشن می کند ، همچنین واژه دانش بنیان که در نامگذاری سال به کار گرفته شده نقطه عطفی برای نهادهای تولیدی در کشور است که آنها را به سوی بهره مندی از دانش بومی و موجود در کشور تشویق می کند ، با ذکر این نکته که تسهیلات خوبی برای ثبت شرکتهای دانش بنیان در نظر گرفته شده است.          
شنبه, 17 مهر 1400 20:59

پرسش و پاسخ های متداول

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)
شما در این صفحه پرسش و پاسخ های متداول در مورد ثبت شرکت و تغییرات شرکت و مشاهده می فرمایید، هر سوالی پیرامون امور ثبتی دارید که هنوز پاسخ آن داده نشده ، زیر همین صفحه بنویسید تا پاسخ آن را بدهیم مدارک لازم برای ثبت شرکت چه چیزهایی هستند؟ الف: کپی مدارک هویتی شامل شناسنامه و کارت ملی + گواهی عدم سوء پیشینه مدیرعامل و اعضاء هیئت مدیره + کپی شناسنامه و کارت ملی و گواهی عدم سوء پیشینه بازرس اصلی و علی البدل ( در شرکتهای سهامی خاص) ب: نام شرکت پ: موضوع شرکت ج : آدرس شرکت ( می بایست فقط در محدوده منطقه ثبتی شرکت باشد) چ:میزان سرمایه شرکت و: تعیین سهامداران و میزان سهام آنها ه: تعیین مدیران شرکت و سمت آنها ( مدیرعامل،رئیس هیئت مدیره، نائب رئیس هیئت مدیره) ر: حق امضای شرکت ز: تعیین بازرسین شرکت (مخصوص شرکتهای سهامی خاص) نکته : بازرسین نباید هم فامیل اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشند. آیا ثبت شرکت شرایط سنی دارد ؟ به طور کلی ثبت کردن شرکت شرایط سنی خاصی ندارد فقط نکته مهم ، در خصوص نقش اشخاص در شرکت یا موسسه می باشد. هر شخصیت حقوقی دو رکن مهم و اصلی دارد. الف) سهامداران یا شرکاء ب) هیئت مدیره مطابق قانون افراد…

 

جهت دریافت تخفیف و مشاوره

عدد  4  را به شماره  09120035133  ارسال کنید

 

sslssl

sslssl

sslssl

sslssl

درباره ی مرکز ثبتی و حقوقی جهان ثبت جهان ثبت یکی از مراکز وابسطه به شرکت ارتباطات الکترونیک سهامی خاص است. این مرکز انجام امور اداری ثبت و تغییرات شرکت، موسسه، برند، لوگو و علائم تجاری را انجام می دهد. آدرس دفتر مرکزی : تهران، میدان رسالت جنب مسجد الرسول

ارائه خدمات در سراسر کشور - شماره ثبت 2448 و 454575 ،  شناسه ملی :  14004072938

جهت تماس با ما اینجا کلیک کنید  ( یا به 09120035133 پیامک دهید )