دوشنبه, 10 مرداد 1401 09:08

ثبت شرکت در ایران برای اتباع چین

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(11 رای‌ها)

پرجمعیت ترین کشور جهان چین با جمعیت حدود 1/3 میلیارد نفر و دومین اقتصاد بزرگ دنیا بر پایه تولید ناخالص داخلی می باشد ، کشوری با مردمانی هوشمند که هیچگاه دست از پیشرفت در هرجای دنیا بر نمیدارند یکی از این نمونه های پیشرفت و هوشمندی سرمایه گذاری در کشورهای کمتر توسعه یافته مثل ایران است برای نمونه میتوان به ثبت شرکت اشاره کرد که در قانون ایران کاملا تعریف شده و مجاز است ، اتباع کشور چین که قصد ثبت شرکت در ایران را دارند باید به این منظور ابتدا برای اعضای شرکت و سهامداران کد فراگیر دریافت کنند و بعد اقدام به ثبت شرکت کنند ، توجه داشته باشید که درصورتی که اعضا در خارج از ایران باشند باید یک نماینده در ایران را معرفی کنند .

یادآور می شود بانک جهانی، وضعیت اقتصادی چین را مطلوب و محیط اقتصاد کلان این کشور را با ثبات توصیف کرده‌است و آمار جدید را یک پیشرفت عمده توصیف کرده‌است با وجود افزایش میزان تولید ناخالص داخلی ، نرخ سرانه تولید اقتصادی هنوز بسیار پایین است و برای اینکه چین به سطح کشورهای توسعه یافته برسد هنوز راه زیادی را باید طی کند .

chin

آخرین ویرایش در دوشنبه, 24 مرداد 1401 14:30
نظرات (0)
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد
سوال یا نظر خود را بنویسید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

جهت دریافت تخفیف و مشاوره

عدد  4  را به شماره  09120035133  ارسال کنید

 

sslssl

sslssl

sslssl

sslssl

درباره ی مرکز ثبتی و حقوقی جهان ثبت جهان ثبت یکی از مراکز وابسطه به شرکت ارتباطات الکترونیک سهامی خاص است. این مرکز انجام امور اداری ثبت و تغییرات شرکت، موسسه، برند، لوگو و علائم تجاری را انجام می دهد. آدرس دفتر مرکزی : تهران، میدان رسالت جنب مسجد الرسول

ارائه خدمات در سراسر کشور - شماره ثبت 2448 و 454575 ،  شناسه ملی :  14004072938

جهت تماس با ما اینجا کلیک کنید  ( یا به 09120035133 پیامک دهید )