سه شنبه, 24 آبان 1401 18:57

مدارک مورد نیاز برای افزایش سرمایه

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)

مدارک لازم برای افزایش سرمایه در شرکتهای سهامی خاص

  1. صورتجلسه افزایش سرمایه روی سربرگ شخصیت حقوقی مربوطه پس از امضاء اشخاص ذی سمت و با مهر شرکت 
  2. دو نسخه اظهار نامه ثبت شرکت سهامی از اداره ثبت شرکتها تهیه و پس از تکمیل نمودن آن کلیه اعضای هیات آنرا امضاء و به همراه صورتجلسه هیات مدیره و صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده  برای مشاهده نمونه اظهارنامه افزایش سرمایه اینجا کلیک کنید .
  3. گواهی بانکی دایره بر پرداخت وجه افزایش سرمایه بضمیمه صورتجلسه به اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری ارسال گردد و در متن گواهی بانکی اشاره به مبلغ پرداختی بابت افزایش شرمایه شده باشد .
  4. اگر افزایش سرمایه از محل مطالبات نقدی حال شده اشخاص از شرکت می باشد لیست مطالبات که به تایید بازرسی یا بازرسین قانونی شرکت رسیده باشد نیز لازم است
  5. صورتجلسه هیات مدیره دایر بر افزایش سرمایه شرکت حداکثر ظرف یکماه پس از عملی شدن افزایش سرمایه به اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری ارسال گردد. ( در اجرای ماده 163 لایحه اصلاحی قانون تجارت)
  6. لیست سهامداران پس از فروش سرمایه که به امضاء رسیده و هیات مدیره صحت آن را تأیید نموده باشد 
  7. صورتجلسه در چند نسخه تنظیم و پس از امضای اعضاء هیات مدیره در ذیل کلیه صفحات آن به همراه دیگر مدارک ظرف مدت سه روز تحویل اداره پست شود و سپس بارکدپستی در سیستم درج گردد .
  8. پس از تایید کارشناس سازمان وضعیت پرونده به حالت ارسال شده به روزنامه رسمی در می آید و شما میتوانید پس از چاپ پیش نویس آگهی و احراز هویت در سازمان نسبت به پرداخت روزنامه رسمی آگهی افزایش سرمایه خود اقدام کنید و تمام .

برای آنکه کلیه مراحل و تنظیم صورتجلسه افزایش سرمایه شرکت شما به درستی صورت بگیرد لازم است از کارشناسان و متخصصین این امر کمک بگیرید جهت مشاوره و انجام با ما تماس بگیرید و یا درخواست خود را در اینجا ثبت نمایید .

نظرات (0)
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد
سوال یا نظر خود را بنویسید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

جهت دریافت تخفیف و مشاوره

عدد  4  را به شماره  09120035133  ارسال کنید

 

sslssl

sslssl

sslssl

sslssl

درباره ی مرکز ثبتی و حقوقی جهان ثبت جهان ثبت یکی از مراکز وابسطه به شرکت ارتباطات الکترونیک سهامی خاص است. این مرکز انجام امور اداری ثبت و تغییرات شرکت، موسسه، برند، لوگو و علائم تجاری را انجام می دهد. آدرس دفتر مرکزی : تهران، میدان رسالت جنب مسجد الرسول

ارائه خدمات در سراسر کشور - شماره ثبت 2448 و 454575 ،  شناسه ملی :  14004072938

جهت تماس با ما اینجا کلیک کنید  ( یا به 09120035133 پیامک دهید )